درباره ما

 تاریخچه:

این موسسه در سال 1347 با نام خدمات فنی 110 داری جواز از اتحادیه آهن سازان با هدف به روز رسانی و خود کفایی صنعت دریچه سازی  پا به عرصه طراحی و تولید انواع تجهیرات جانبی تهویه مطبوع اعم از دریچه های توزیع و برگشت هوا , دربهای دسترسی به تجهیزات تاسیسات ساختمان , دمپر های بین کانالی و صنعتی و نیز صداگیر های بین کانالی  گذاشت.

از افتخارات گذشته این موسسه می توان

ساخت اولین دریچه رنگی در ایران در سال 1372 و نیز ساخت اولین دریچه گرد به چهار گوش یک تکه را نام برد.

 

در سال 1388 شرکت با تغییر مدیریت مجموعه و بکار گیری از علم روز مدیریت و نیز استفاده از دانش فنی مهندسان مکانیک (تاسیسات حرارتی و برودتی  – سیالات – ساخت و تولید)  و صنایع این موسسه خود را به یکی از قطب های اصلی این صنعت مبدل نموده  و با تمام قوا عزم خود را جهت خود کفایی ایران  همیشه پاینده  جزم کرده است .

موسسه فنی 110  با تنظیم و  برقرای یک  نظام کیفی کار آمد در  درون سازمانی و نیز پایبندی  به اصل مشتری مداری خود به همراه بهره گیری از تجربیات بزرگان این صنعت و تشکیل یک کادر بسیار مجرب , متخصص و دلسوز توانسته است کیفیت محصولات خود را در بالا ترین سطح نگاه داشته و شعار کیفیت تبلیغ ما است را مدام زمزمه نماید.

 این موسسه کیفیت محصولات خود را راز برتری و تمایز  موسسه فنی 110  نسبت به سایر رقبا  در صنعت تجهیزات جانبی تهویه مطبوع می داند.

لازم به ذکر است که این موسسه علاوه بر تمامی تجهیزات اساسی و مورد نیاز تولید نوین محصولات خود اقدام به تجهیز نمودن واحد تولید به دستگاههای پیشرفته ای همچون  دستگاه اتصال قطعات سرد فلزی (کلانچ – حذف سیستم سنتی تولید) و نیز سیستم پوشش رنگ الکترو استاتیک و …. نموده است.

 

[one_half]خاطر نشان می گردد به علت کیفیت بالای محصولات این موسسه برای اولین بار در ایران شرکت بیمه ایران محصولات این شرکت را تضمین کیفیت نموده و برای مدت های طولانی مسئولیت محصولات ارسال شده به مشتریان محترم را بر عهده گرفته است.[/one_half][one_half_last]تضمین کیفیت بیمه ایران[/one_half_last]

 

موسسه فنی 110

 

نمایش نما آهنگ موسسه فنی 110

3 thoughts on “درباره ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *